15. ROČNÍK SOUTĚŽE ZRUČNOSTI ŽÁKŮ 8. A 9. TŘÍD

 
Hlavní stránka
VĚTRNÝ MLÝN
Informace o škole
Škola
Kontakty
Školská rada
Pedagogický sbor
Výroční zprávy
Školní řád
Rozpočet školy
130 let řemeslného školství v Jaroměři
Odborný výcvik
Truhlářské dílny
Kovodílny
Keramická dílna
Čalounická dílna
Dílenský řád
BOZP
Učební obory
Čalouník
Tesař
Truhlář
Opravář zemědělských strojů
Podkovář a zemědělský kovář
Umělecký keramik
Umělecký kovář a zámečník, pasíř
Pro žáky
Žákovská knížka
Suplování
Rozvrh hodin
Studijní materiály
Školní jídelna
Výchovné poradenství
Europass
Pro uchazeče
Přijímací řízení
2. kolo přijímacího řízení
Výsledky přijímacího řízení
Informační dopis pro žáky 1. ročníků
Dny otevřených dveří
Ubytování
Domov mládeže
Ubytování pro veřejnost
Kontakt – Domov mládeže
Řád Domova mládeže
Co umíme vyrobit a opravit
práce TESAŘŮ
výrobky TRUHLÁŘŮ
práce OPRAVÁŘŮ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ
práce PODKOVÁŘŮ
výrobky UMĚLECKÝCH KERAMIKŮ
výrobky UMĚLECKÝCH KOVÁŘŮ
práce ČALOUNÍKŮ
Napsali o nás
Projekty školy
Přehled projektů
Šablony pro SŠ
Galerie
Videa
FOTO
Tesaři z Francie
Závěrečné zkoušky 2017
Metrostav
Opatovice nad Labem
Praha
Ejpovice
Závěrečné zkoušky 2016
Slavnostní předání vysvědčení
3.A – truhláři, tesaři
3. B – podkováři, umělečtí kováři
3. C – opraváři zemědělských strojů
Dobřívský cvoček 2016
Středověké lešení Rožmberk
Závěrečné zkoušky 2015
Tesaři
Truhláři
Opraváři zemědělských strojů
Podkováři
Umělečtí keramici
Umělečtí kováři
Dokumenty ke stažení
Svářečská škola
Podkovářská škola
Podkovářská škola – informace
Propozice
Organizační pokyny
Výukový program E-HOOF
Podkovářský seminář
Podkovářský seminář 2019
Podkovářský seminář 2018
Podkovářský seminář 2017
Podkovářský seminář 2016
Soutěž Tesař
Soutěž Tesař 2019
Výsledky soutěže
FOTO a VIDEO
Rozpočet školy
GDPR
Energeticka politika

Dne 13. listopadu 2019 probíhala na naší škole Střední škole řemeslné v Jaroměři opět „SOUTĚŽ ZRUČNOSTI“ žáků 8. a 9. tříd. Letos se zúčastnilo osm základních škol.

ZŠ a MŠ Krčín

ZŠ a MŠ Chválkovice

ZŠ Jaroměř, Na Ostrově

ZŠ B. Němcové, Jaroměř

ZŠ a MŠ Teplice nad Metují

ZŠ Podharť Dvůr Králové n. L.

ZŠ Jaroměř Josefov

ZŠ Velké Poříčí

ZŠ Broumov, Hradební – se omluvila

Celkem soutěžilo 63 žáků ze základních škol.

 

Soutěž se skládala ze čtyř disciplín:

– zrcadlo, spojování deseti bodů v zrcadlovém obrazu

– poznávací, různé druhy ručního nářadí a dřevin

– přibíjení hřebíků po hlavičku na čas

– řezání lišty na tři pokud možno stejné díly, měří se rozdíl mezi nejkratším a nejdelším kusem v mm

 

Pořadí žáků 9. tříd (celkem 26 soutěžících):

  1. Piroutek Josef        ZŠ Jaroměř, Na Ostrově
  2. Hanel Jan               ZŠ a MŠ Chvalkovice
  3. Dvořák Martin         ZŠ a MŠ Chvalkovice

 

Pořadí žáků 8. tříd (celkem 37 soutěžících) :

  1. Jánský Josef          ZŠ B. Němcové, Jaroměř
  2. Hauck Martin         ZŠ a MŠ Teplice nad Metují
  3. Tomek Ondřej        ZŠ B. Němcové, Jaroměř