Závěrečné zkoušky 2018/2019

 
Hlavní stránka
Informace o škole
Škola
Kontakty
Školská rada
Pedagogický sbor
Výroční zprávy
Školní řád
Rozpočet školy
130 let řemeslného školství v Jaroměři
Odborný výcvik
Truhlářské dílny
Kovodílny
Keramická dílna
Čalounická dílna
Dílenský řád
BOZP
Učební obory
Čalouník
Tesař
Truhlář
Opravář zemědělských strojů
Podkovář a zemědělský kovář
Umělecký keramik
Umělecký kovář a zámečník, pasíř
Pro žáky
Žákovská knížka
Suplování
Rozvrh hodin
Studijní materiály
Školní jídelna
Výchovné poradenství
Europass
Pro uchazeče
Přijímací řízení
2. kolo přijímacího řízení
Výsledky přijímacího řízení
Informační dopis pro žáky 1. ročníků
Dny otevřených dveří
Ubytování
Domov mládeže
Ubytování pro veřejnost
Kontakt – Domov mládeže
Řád Domova mládeže
Co umíme vyrobit a opravit
práce TESAŘŮ
výrobky TRUHLÁŘŮ
práce OPRAVÁŘŮ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ
práce PODKOVÁŘŮ
výrobky UMĚLECKÝCH KERAMIKŮ
výrobky UMĚLECKÝCH KOVÁŘŮ
práce ČALOUNÍKŮ
Napsali o nás
Projekty školy
Přehled projektů
HELPTECH
Šablony pro SŠ
Galerie
Videa
FOTO
Tesaři z Francie
Závěrečné zkoušky 2017
Metrostav
Opatovice nad Labem
Praha
Ejpovice
Závěrečné zkoušky 2016
Slavnostní předání vysvědčení
3.A – truhláři, tesaři
3. B – podkováři, umělečtí kováři
3. C – opraváři zemědělských strojů
Dobřívský cvoček 2016
Středověké lešení Rožmberk
Závěrečné zkoušky 2015
Tesaři
Truhláři
Opraváři zemědělských strojů
Podkováři
Umělečtí keramici
Umělečtí kováři
Dokumenty ke stažení
Svářečská škola
Podkovářská škola
Podkovářská škola – informace
Propozice
Organizační pokyny
Výukový program E-HOOF
Podkovářský seminář
Podkovářský seminář 2019
Podkovářský seminář 2018
Podkovářský seminář 2017
Podkovářský seminář 2016
Soutěž Tesař
Soutěž Tesař 2019
Výsledky soutěže
FOTO a VIDEO
Rozpočet školy
GDPR
Energeticka politika
VĚTRNÝ MLÝN
mapa není k dispozici

Datum / čas
20. 05. 2019 - 26. 06. 2019 0:00


Organizace závěrečný zkoušek ke stažení ZDE

 

 

    Jmenování zkušebních komisí:

 

třída 3.A          36-64-H/01 tesař

Předseda:  Ing. Eva Dvořáková, SŠ gastronomie a služeb, Trutnov, učitelka

Místopředseda:  Ladislav Hrycík, SŠ řemeslná Jaroměř, vedoucí učitel OV

Třídní učitel:  Mgr. Jarmila Borecká, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelka

Zkoušející:  Ing. Libor Kaválek, Ing.Petr Valášek, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Členové:  Bc. Ladislav Kubias, Martin Braun, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé OV

Zástupce z praxe:  Jan Kratochvíl, bývalý mistr OV

Počet žáků:   11

Termín písemné zkoušky:      3. 6. 2019                                 Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                  4. 6. – 5. 6. 2019                        Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                         6. 6. – 17. 6. 2019

Ústní zkouška:                        18. 6. 2019                               Zahájení: 7:00 hod.

 

třída 3.A        33-56-H/01 truhlář

Předseda: Ing. Eva Dvořáková, SOŠ a SOU Volanovská 243, Trutnov, učitel

Místopředseda: Ladislav Hrycík, SŠ řemeslná Jaroměř, vedoucí učitel OV

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Borecká, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelka

Zkoušející: Ing. Petr Valášek, Ing. Libor Kaválek, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Členové:  František Pešina, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel OV

Zástupce z praxe:  Jan Kratochvíl, bývalý mistr OV

Počet žáků:   10

Termín písemné zkoušky:      3. 6. 2019                                 Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                 4. 6. – 6. 6. 2019                         Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                         7. 6. – 17. 6. 2019

Ústní zkouška:                        18. 6. 2019                                 Zahájení: 7:00 hod.

 

 

třída 3.B                   41-54-H/01 podkovář a zemědělský kovář

Předseda: Ing. Zdeněk Horáček, SOU Lázně Bělohrad, učitel

Místopředseda: Ladislav Dvořák, SŠ řemeslná Jaroměř, vedoucí učitel OV

Třídní učitel: Mgr. Dimitre Zavalov, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel

Zkoušející:  Ing. Michal Pomezný, Mgr. Petr Zmítko, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Členové: Karel Kysilka, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel OV

Zástupce z praxe:  František Najman, kovář, Mladá Boleslav

Počet žáků:  9

Termín písemné zkoušky:      3. 6. 2019                                 Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                 4. 6. – 6. 6. 2019                        Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                       7. 6. – 17. 6. 2019

Ústní zkouška:                       18. 6. 2019                               Zahájení: 7:00 hod.

 

Součástí praktické zkoušky je SAMOSTATNÁ ODBORNÁ PRÁCE ŽÁKŮ.

 

 

 

třída 3.B          82-51-H/04 umělecký keramik

Předseda: Mgr. Eva Stejskalová, Gymnázium a SOŠ Jaroměř, učitelka

Místopředseda: Ladislav Dvořák, SŠ řemeslná Jaroměř, vedoucí učitel OV

Třídní učitel: Mgr. Dimitre Zavalov, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel

Zkoušející: Mgr. Dimitre Zavalov, Romana Neufussová, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Zástupce z praxe: Karel Neufuss, podnikatel Hradec Králové

Počet žáků:  6

Termín písemné zkoušky:     20. 5. 2019                               Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                 21. 5. – 17. 6. 2019                    Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                         18. 6. – 24. 6. 2019

Ústní zkouška:                         25. 6. 2019                               Zahájení: 7:00 hod.

 

Součástí praktické zkoušky je SAMOSTATNÁ ODBORNÁ PRÁCE ŽÁKŮ.

 

třída 3.B          82-51-H/01 umělecký kovář a zámečník, pasíř

Předseda: Ing. Zdeněk Horáček, SOU Lázně Bělohrad, učitel

Místopředseda: Ladislav Dvořák, vedoucí učitel OV, SŠ řemeslná, Jaroměř

Třídní učitel:  Mgr. Dimitre Zavalov, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel

Zkoušející: Mgr. Dimitre Zavalov, Ing. Michal Pomezný, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Členové: Lukáš Mochan, Aleš Nývlt, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel OV

Zástupce z praxe: Ondřej Beran, umělecký kovář

Počet žáků:   12

Termín písemné zkoušky:     20. 5. 2019                               Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                 21. 5. – 17. 6. 2019                    Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                         18. 6. – 24. 6. 2019

Ústní zkouška:                          25. 6. 2019                               Zahájení: 7:00 hod.

 

Součástí praktické zkoušky je SAMOSTATNÁ ODBORNÁ PRÁCE ŽÁKŮ.

 

 

třída 3.C          41-55-H/01 opravář zemědělských strojů

Předseda: Ing. Zdeněk Horáček, SOU Lázně Bělohrad, učitel

Místopředseda: Ladislav Dvořák, SŠ řemeslná Jaroměř, vedoucí učitel OV

Třídní učitel: Mgr. Patrik Ungermann, SŠ řemeslná Jaroměř, učitel

Zkoušející: Ing. Michal Pomezný, Ing. Ondřej Štajgl, SŠ řemeslná Jaroměř, učitelé

Členové: Karel Volšička, Radovan Hynek, SŠ řemeslná, Jaroměř, učitelé OV

Zástupce z praxe: Jiří Holubec, mistr OV

Počet žáků: 23

Termín písemné zkoušky:      3. 6. 2019                                 Zahájení: 7:30 hod.

Praktická zkouška:                  4. 6. – 5. 6. 2019                       Zahájení: 6:45 hod.

Studijní volno:                         6. 6. – 17. 6. 2019

Ústní zkouška:                         18. 6. 2019                                Zahájení: 7:00 hod.

 

 

Místo konání závěrečných zkoušek:  areál Střední školy řemeslné v Jaroměři a smluvní pracoviště – Hřebčín Jeníkov

 

Na písemnou a ústní zkoušku se žáci dostaví ve společenském oděvu.

 

Pedagogická rada – klasifikační porada se koná:

17. 5. 2019: 3.B Umělecký kovář a zámečník, pasíř

3.B Umělecký keramik

30. 5. 2019: 3.A, 3.B – podkovář a zem. kovář, 3.C

 

Písemná část závěrečné zkoušky:

Místo konání – učebny Střední školy řemeslné v Jaroměři.

Za přípravu písemných zkoušek zodpovídají: metodické komise a učitelé odborných předmětů.

Maximální čas k vykonání písemné zkoušky je 240 minut.

Dozor při písemné práci zajistí Ing. Petr Valášek.

Za administrativní přípravu pro písemnou práci zodpovídají třídní učitelé.

 

Praktická část závěrečné zkoušky:

Místo konání – pracoviště OV Střední školy řemeslné v Jaroměři.

Za přípravu praktické zkoušky zodpovídají: Ladislav Hrycík, Ladislav Dvořák

Za administrativní přípravu pro praktickou zkoušku zodpovídají třídní učitelé.

 

Třídní učitelé zajistí předání informace o výsledku písemné zkoušky a praktické zkoušky jednotlivým žákům prostřednictvím elektronického systému Bakaláři – umělecké obory do 24. 6. 2019, ostatní obory do 17. 6. 2019.

 

Ústní závěrečné zkoušky:

Třídní učitelé zodpovídají za přípravu místností k vykonání ústní zkoušky.

Otázky k ústní zkoušce zpracují metodické komise.

Písemná příprava na ústní zkoušku trvá 15 minut a ústní zkouška trvá 15 minut.

Za administrativní přípravu pro ústní zkoušku zodpovídají třídní učitelé.

 

Pro závěrečné hodnocení bude mít zkušební komise k dispozici:

– vyhodnocené písemné práce

– vyhodnocené praktické zkoušky

– protokol o závěrečné zkoušce s kontrolním listem

– třídní knihy, deníky OV, evidence OV – vše  v elektronické podobě

 

 

Na závěr ústní zkoušky provede předseda zkušební komise vyhlášení všech výsledků dílčích částí závěrečné zkoušky.

 

Slavnostní předání vysvědčení a výučního listu se bude konat 26. 6. 2019 v multifunkční učebně Střední školy řemeslné v Jaroměři.

 

Události